Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen kara yolu taşımacılığıdır çünkü kara yolu taşımacılık güvenilirdir, hem yaygın olarak kullanılır hem de daha fazla yükün taşınmasını sağlayabilmektedir. Bir ev taşınmasından, bir fabrikanın taşınmasına kadar her tip taşımacılık kara yolu taşımacılığıyla gerçekleşmektedir. İSNAK LOJİSTİK olarak gerek kolaylık açısından gerek fiyat açısından size en uygun fiyarlarla hizmet vermekteyiz.

Tümü uydu bağlantılı takip sistemi ile 24 saat online izlenebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, müşteri memnuniyetini benimseyen uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Komple İthalat & İhracat Taşımacılığı

Firmamız, Dünya'nın her noktasına kamyonet, kamyon, TIR, vs komple araç taleplerinizi sürat ile karşılamakta ve dünya genelinde sorunsuz Komple Taşımacılık hizmeti vermektedir. Sevkiyat ihbarlarınız tarafımıza ulaşır ulaşmaz ilk iş olarak ne tür bir araçla taşınacağının analiz ve tespiti yapılır. Akabinde sizlere yönledireceğimiz yeni model araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz vasıtası ile yükleriniz, varış merkezlerine, cinslerine, ebatlarına ve ağırlıklarına göre kamyonet, kamyon, TIR gibi farklı araçlar vasıtası ile taşınır. En kısa sürede gerçekleşen teslimatın detay bilgileri de tarafınıza sunulur. Siz de her türlü kamyon, kamyonet, TIR vs komple taşımacılık işinizde lütfen bizi aramadan ve bize danışmadan karar vermeyiniz.

Parsiyel İthalat & İhracat Taşımacılığı

Pariyel taşımacılık, birden fazla müşterimize ait birden fazla yük ya da eşyanın taşınması anlamına geldiğinden, yüklerinizin ya da değerli eşyalarınızın taşınması, yüklenmesi ya da indirilmesi sırasında karışma ihtimalinden endişe duyabilirsiniz. ISNAK LOJİSTİK olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envarterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envarter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.